AKORDİYON BARİYERLER

Portatif Akordiyon Bariyerler

Akordiyon Bariyer Sistemleri

Çelik akordiyon bariyer olarak da bilinen katlanır bariyerler; Acil veya tehlike arz edebilecek alanların, hızlı bir şekilde kapatılması için tercih edilmektedir. Özellikle kongre merkezleri, sinema salonları ve alışveriş merkezleri gibi kalabalık toplulukların olduğu noktalarda daha çok tercih edilen akordiyon güvenlik bariyerleri, iç ve dış mekanlarda tehlike anında giriş-çıkışları hızlı bir şekilde kontrol altında tutmaya olanak sunar. Böylelikle hem alanın güvenliği hem de topluluğun güvenliği sağlanmış olur.

 

Oldukça avantajlı bir yapıya sahip olan hareketli bariyerler, sağlam alüminyum iskelet yapısından dolayı uzun yıllar kullanılabilir. Tekerlekli ayak yapısı sayesinde kolay taşınabilir olan hareketli bariyerler, güvenlik alanın da kusursuz çözümler sunar. Siz de Denge Elektronik’in sağlamış olduğu portatif bariyer  çözümleriyle acil durumlarda güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Set Bariyer BS-1000
Set Bariyer Hizmetlerimiz

Akordiyon Bariyer Sistemleri Kullanım Alanları

Genellikle kalabalık alanlarda güvenliği tercih etmek amacıyla kullanılan akordiyon güvenlik bariyerinin tercih edildiği başlıca alanlar şunlardır;

 

 • Otopark alanlarının giriş-çıkış noktaları
 • Nizami ve askeri bölgelerin giriş- çıkış bölümleri
 • Konser ve etkinlik alanları
 • Acil durumlarda olay yeri geçişlerini engelleme
 • Miting alanları
 • Oteller
 • Sinema Salonları 
 • Spor Salonları

Çelik Akordiyon Bariyerlerin Sunduğu Avantajlar

Çelik akordiyon bariyerlerin sunmuş olduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bu avantajlar şunlardır;

 • Açılır kapanır bariyerler genellikle hafif malzemelerden yapıldığından dolayı, kolayca taşınabilir. 
 • Seyyar bariyer sistemleri hızlı kurulum özelliğine sahip olduğu için, güvenlik ihtiyacının hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlar.
 • Akordiyon güvenlik bariyerleri hafif malzemelerden üretildiği için taşıma ve kurulum konusunda ekstra kolaylık sunar.
 • Etkinlik alanları, sinema salonları, acil durum bölgeleri gibi birçok yerde kullanılabildiği için geniş bir kullanım alanı mevcuttur.
Set Bariyer BS-500-4R

Akordiyon Bariyer Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik’in markası olan Set Bariyer tarafından üretilen hareketli portatif bariyer sistemleri, oldukça geniş bir tedarik ve hizmet ağına sahiptir. Akordiyon bariyer kiralama alanında, yerini her geçen yıl daha da pekiştiren Set Bariyer, tüm teknolojik altyapısı ve birikimiyle organizasyonlarda tercih edilen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Böylelikle akordiyon bariyer sistemleri alanında sağlamış olduğu hizmet kalitesini, her geçen gün artırmaktadır. Zamanın ruhundan güç ve ilham alarak, her sektöre özel tasarlanmış akordiyon bariyer kiralama hizmetini kısa süreli organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Set Bariyer BS-500-2R
Akordiyon Bariyer BS-500-2R
Set Bariyer BS-500-4R
Akordiyon Bariyer BS-500-4R
Set Bariyer BS-1000
Akordiyon Bariyer BS-1000
Set Bariyer BS-2000
Akordiyon Bariyer BS-2000

Hareketli Bariyer Bakım ve Onarım Hizmeti

Set bariyer, akordiyon güvenlik bariyeri  konusunda kiralama ve satış sonrası da hizmet sağlamaktadır. Bu konuda sunduğu seyyar bariyer bakım onarım hizmeti ile güvenilir ve profesyonel destek sunar. 

 • Katlanır Bariyerin Bakım Öncesi Genel Kontrolleri
 • Portatif Bariyerlerin Periyodik Bakımları

Açılır Kapanır Bariyer Satış Hizmeti

Daha uzun etkinlikler açısından etkili ve akılcı bir çözüm olan açılır kapanır bariyer satış hizmeti, geniş alanlarda topluluğu kontrol etmek ve güvenliği sağlamak adına iyi bir seçimdir. Seyyar bariyer satış hizmeti ile araç giriş çıkışlarını yönetebilir ve katılımcıların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Böylelikle güvenlik seviyesini en üst noktalara taşımış olursunuz. Set Bariyer’in akordiyon güvenlik bariyeri satış hizmeti sonrasında, sunduğu bakım onarım hizmeti ile çelik akordiyon bariyerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Akordiyon Güvenlik Bariyeri Fiyatları

Çelik akordiyon bariyerler değişken fiyat aralıklarına sahiptirler. Bu fiyat aralıkları katlanır bariyerin uzunluğuna, kullanım alanına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Sizde akordiyon güvenlik bariyeri fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için, Set Bariyer’in uzman teknik ekibi ile iletişime geçerek, fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Projelerimizden

Set Bariyer

Set Bariyer G-20 Zirvesi
Set Bariyer G-20 Zirvesi
Beşiktaş Stad Açılışı
Beşiktaş Stad Açılışı
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi
Mersin Olimpiyatları
Mersin Olimpiyatları
Demokrasi Şehitleri
Demokrasi Şehitleri
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi

“Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.”

Set Bariyer

“Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı” İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Set Bariyer