MOJO BARİYERLER

Mojo Güvenlik Bariyerleri

Mojo Güvenlik Bariyeri Sistemleri

Konser bariyeri veya sahne bariyeri olarak da bilinen mojo bariyerleri,  günümüzde sıklıkla tercih edilen bir bariyer türüdür. Özellikle konser ve etkinliklerde ve miting alanlarında  sıklıkla tercih edilen konser bariyerleri, izleyicileri sıraya sokmak ve onların güvenliğini sağlamak adına tercih edilmektedir. Böylelikle etkinlik, konser ve miting alanlarında oluşabilecek kargaşanın önüne geçilerek, can ve mal güvenliği sağlanmış olunur. 

Oldukça avantajlı bir yapıya sahip olan sahne bariyerleri, modüler yapısı nedeniyle uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Sizde Set Bariyer’in sunmuş olduğu mojo bariyer sistemleri ile kalabalık etkinlik ve organizasyonlar da güvenliği üst seviyelere taşıyabilir aynı zamanda da kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Mojo Bariyer
Set Bariyer Slider

Konser Bariyeri Kullanım Alanları

Genellikle kalabalık konserler ve etkinliklerde, kalabalıktan dolayı meydana gelebilecek kargaşayı önlemek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan mojo bariyerlerin tercih edildiği başlıca alanlar şunlardır;

  • Polis askeri alanlar
  • Miting alanları
  • Konser ve etkinlikler

Sahne Bariyerinin Sunmuş Olduğu Avantajları

Mojo güvenlik bariyerlerin sunmuş olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Bahsi geçen bu avantajlar şunlardır;

  • Kalabalığı kontrol etmek ve düzenlemek için kullanılan mojo bariyerler, etkinliğin düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlar.
  • Konser bariyerleri, Hafif ve taşınabilir olduğundan dolayı, farklı etkinlik alanlarına kolayca taşınabilir ve kurulabilir.
  • Sahne bariyerleri estetik bir tasarıma sahip olduğu için sahnenin genel görünümünü tamamlayarak, etkinliğin atmosferini zenginleştirebilir.
Mojo Bariyer

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Mojo Bariyer
Mojo Bariyer

Mojo Bariyer Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik’in markası olan Set Bariyer tarafından üretilen konser bariyerleri, oldukça geniş bir tedarik ve hizmet ağına sahiptir. Sahne bariyeri kiralama alanında, yerini her geçen yıl daha da pekiştiren Set Bariyer, tüm teknolojik altyapısı ve birikimiyle organizasyonlarda tercih edilen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Böylelikle mojo bariyer  sistemleri alanında sağlamış olduğu hizmet kalitesini, her geçen gün daha da artırmaktadır. Zamanın ruhundan güç ve ilham alarak, her sektöre özel tasarlanan mojo bariyer kiralama hizmetini kısa süreli organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Mojo Bariyer Satış Hizmeti

Daha uzun etkinlikler açısından etkili ve akılcı bir çözüm olan konser bariyeri  satış hizmeti, etkinlikleri kargaşayı sağlamak adına iyi bir seçimdir. Sizde mojo bariyerler ile topluluğu doğru bir şekilde yönlendirip, kargaşayı önleyerek güvenliğinizi üst noktalara taşımış olursunuz. Set Bariyer’in mojo bariyer satış hizmeti sonrasında, sağlamış olduğu bakım onarım hizmeti ile sahne bariyerlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Mojo Bariyer Fiyatları

Mojo değişken fiyat aralıklarına sahiptirler. Sizde mojo bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için, Set Bariyer’in uzman teknik ekibi ile iletişime geçerek, fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Projelerimizden

Set Bariyer

Set Bariyer G-20 Zirvesi
Set Bariyer G-20 Zirvesi
Beşiktaş Stad Açılışı
Beşiktaş Stad Açılışı
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi
Mersin Olimpiyatları
Mersin Olimpiyatları
Demokrasi Şehitleri
Demokrasi Şehitleri
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi

“Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.”

Set Bariyer

“Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı” İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Set Bariyer