ŞERİT BARİYERLER

Resmi Şerit Bariyerler

Şerit Bariyer Sistemleri

Şerit bariyer, yönlendirme bariyeri ve tören bariyeri olarak da bilinen şerit bariyerleri,  günümüzde sıklıkla tercih edilen bir bariyer türüdür. Protokol alanlarında, resmi kuruluşlarda ve sergi salonlarında sıklıkla tercih edilen halat bariyerler, protokol düzenini sağlamak  ve insanları yönlendirmek için tercih edilir. Böylelikle ip bariyer sayesinde hem oluşabilecek kargaşanın önüne geçilir hem de insanların can ve mal güvenliği sağlanmış olunur. 

Oldukça avantajlı bir yapıya sahip olan ayaklı şerit bariyerler, modüler yapısı nedeniyle uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Sizde Set Bariyer’in sunmuş olduğu kordon bariyerler ile kalabalık etkinlik ve organizasyonlar da güvenliği üst seviyelere taşıyabilir aynı zamanda da kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Set Bariyer Haliç Kongre Merkezi
Şerit Bariyer ST-100

Halat Bariyer Kullanım Alanları

Genellikle resmi etkinliklerde, protokolü yönlendirmek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan halat bariyerlerin  tercih edildiği başlıca alanlar şunlardır;

 • Devlet dairelerinde
 • Özel sektördeki kuruluşlar
 • Banka giriş ve çıkışları
 • Mağaza
 • Sergi salonları
 • Kitlesel yönlendirme yapılan alanlar
 • Havaalanı
 • Ödeme noktaları
 • AVM giriş-çıkışları

Şerit Bariyerin Sunmuş Olduğu Avantajları

Şerit bariyer ve ip bariyerlerin sunmuş olduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bahsi geçen bu avantajlar şu şekildedir;

 • İp bariyerler genellikle hafif malzemelerden üretilmekte olup, esnek bir yapıya sahiptir. Bu durum bariyerin kolayca taşınmasını ve farklı alanlarda kullanılmasını sağlar.
 • Yönlendirme bariyeri belirli bir alanın sınırlarını belirleyerek güvenlik protokollerine uyum sağlar. Böylelikle iç mekanlarda veya belirli bölgelerde geçiş kontrolü sağlamak adına kullanışlıdır.
 • Şerit bariyerler farklı renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar. Böylece belirli alanlarda uygun bir görünüm elde etmeyi sağlar.
Şerit Bariyer ST-200

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Şerit Bariyer ST-100
Şerit Bariyer ST-100
Şerit Bariyer ST-200
Şerit Bariyer ST-200
Şerit Bariyer ST-210
Şerit Bariyer ST-210

Tören Bariyeri Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik’in markası olan Set Bariyer tarafından üretilen tören bariyerleri, oldukça geniş bir tedarik ve hizmet ağına sahiptir. Halat bariyeri kiralama alanında, yerini her geçen yıl daha da pekiştiren Set Bariyer, tüm teknolojik altyapısı ve birikimiyle organizasyonlarda tercih edilen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Böylelikle ip bariyer  sistemleri alanında sağlamış olduğu hizmet kalitesini, her geçen gün daha da artırmaktadır. Zamanın ruhundan güç ve ilham alarak, her sektöre özel tasarlanan tören bariyeri kiralama hizmetini kısa süreli organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

İp Bariyer Satış Hizmeti

Daha uzun etkinlikler açısından etkili ve akılcı bir çözüm olan ayaklı şerit bariyeri  satış hizmeti, geniş alanlarda topluluğu kontrol etmek ve güvenliği sağlamak adına iyi bir seçimdir. Sizde halat bariyerler ile topluluğu doğru bir şekilde yönlendirip, kargaşayı önleyerek güvenliğinizi en üst noktalara taşımış olursunuz. Set Bariyer’in ip bariyer satış hizmeti sonrasında, sağlamış olduğu bakım onarım hizmeti ile ayaklı şerit bariyerlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Yönlendirme Bariyeri Fiyatları

Kordon bariyerler değişken fiyat aralıklarına sahiptirler. Bu fiyat aralıkları ayaklı şerit bariyerinin uzunluğuna, kullanım alanına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Sizde yönlendirme bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için, Set Bariyer’in uzman teknik ekibi ile iletişime geçerek, fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Projelerimizden

Set Bariyer

Set Bariyer G-20 Zirvesi
Set Bariyer G-20 Zirvesi
Beşiktaş Stad Açılışı
Beşiktaş Stad Açılışı
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi
Mersin Olimpiyatları
Mersin Olimpiyatları
Demokrasi Şehitleri
Demokrasi Şehitleri
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi

“Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.”

Set Bariyer

“Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı” İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Set Bariyer