Güvenlik Bariyerleri

Çevre Güvenlik Bariyer Ürünleri

Çevre Güvenlik Bariyeri Sistemleri

Çit Bariyer olarak da bilinen çevre güvenlik bariyeri,  günümüzde sıklıkla tercih edilen bir bariyer türüdür. Polis ve askeri alanlarda, miting yerlerinde genellikle tercih edilen polis bariyerleri, kalabalığın güvenliğini sağlamak  ve insanları yönlendirmek için tercih edilir. Böylelikle polis bariyeri sayesinde hem oluşabilecek kargaşanın önüne geçilir hem de insanların can ve mal güvenliği sağlanmış olunur. 

 

Oldukça avantajlı bir yapıya sahip olan çit bariyerleri, modüler yapısı nedeniyle uzun yıllar kullanım garantisi sunmaktadır. Sizde Set Bariyer’in sunmuş olduğu Nato demir bariyer sistemleri ile kalabalık etkinlik ve organizasyonlar da güvenliği üst seviyelere taşıyabilir aynı zamanda da kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Demokrasi Şehitleri
Set Bariyer ST-5000

Polis Bariyeri Kullanım Alanları

Polis bariyerleri genellikle kalabalık etkinliklerde, topluluğu yönlendirmek ve güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan nato demir bariyerlerin  tercih edildiği başlıca alanlar şunlardır;

 • Stadyumlar
 • Polis ve askeri alanlar
 • Gösteri yapılacak yerler
 • Miting meydanları
 • AVM’ler
 • Otoparkların giriş ve çıkış noktaları
 • Yüksek katılıma sahip etkinlik ve organizasyonlar
 • Kamuya ait kurum ve kuruluşlar

Çevre Güvenlik Bariyerlerin Sunduğu Avantajlar

Polis bariyerlerin sunmuş olduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bahsi geçen bu avantajlar şunlardır;

 • Modüler yapısı sayesinde, çit bariyerleri farklı uzunluklara ve yüksekliklere mdönüştürülebilir
 • Polis bariyeri; Stadyumlar, polis ve askeri bölgeler ve gösteri miting alanları gibi birçok yerde kullanılabildiği için geniş bir kullanım alanı mevcuttur.
 • Genellikle galvanizli çelik veya diğer dayanıklı malzemelerden üretilen demir bariyerler uzun ömürlü kullanıma uygun olup, çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır. 
Set Bariyer Slider

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Set Bariyer ST-5000
ST-5000 Güvenlik Bariyeri
Set Bariyer ST-2000
ST-2000 Güvenlik Bariyeri
Set Bariyer ST-3000
ST-3000 Güvenlik Bariyeri
Set Bariyer ST-4000
ST-4000 Güvenlik Bariyeri

Demir Bariyer Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik’in markası olan Set Bariyer tarafından üretilen çit bariyer sistemleri, oldukça geniş bir tedarik ve hizmet ağına sahiptir. Polis bariyeri kiralama alanında, yerini her geçen yıl daha da pekiştiren Set Bariyer, tüm teknolojik altyapısı ve birikimiyle organizasyonlarda tercih edilen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Böylelikle Nato Demir Bariyer  sistemleri alanında sağlamış olduğu hizmet kalitesini, her geçen gün daha da artırmaktadır. Zamanın ruhundan güç ve ilham alarak, her sektöre özel tasarlanmış Demir Bariyer Kiralama Hizmetini kısa süreli organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Güvenlik Bariyeri Bakım ve Onarım Hizmeti

Set bariyer, Demir bariyeri  konusunda kiralama ve satış sonrası da hizmet sağlamaktadır. Bu konuda sunduğu çit bariyer bakım onarım hizmeti ile güvenilir ve profesyonel destek sunar. 

 • Polis Bariyerinin Bakım Öncesi Genel Kontrolleri
 • Çit Bariyerlerin Periyodik Bakımları

Nato Demir Bariyer Satış Hizmeti

Daha uzun etkinlikler açısından etkili ve akılcı bir çözüm olan Polis Bariyeri  satış hizmeti, geniş alanlarda topluluğu kontrol etmek ve güvenliği sağlamak adına iyi bir seçimdir. Çevre güvenlik bariyerleri sayesinde, güvenlik seviyesini en üst noktalara taşımış olursunuz. Set Bariyer’in çit bariyeri satış hizmeti sonrasında, sunduğu bakım onarım hizmeti ile polis  bariyerinin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Demir Bariyer Fiyatları

Nato Demir bariyerler değişken fiyat aralıklarına sahiptirler. Bu fiyat aralıkları çevre bariyerinin uzunluğuna, kullanım alanına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Sizde demir bariyer  fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için, Set Bariyer’in uzman teknik ekibi ile iletişime geçerek, fiyat konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Projelerimizden

Set Bariyer

Set Bariyer G-20 Zirvesi
Set Bariyer G-20 Zirvesi
Beşiktaş Stad Açılışı
Beşiktaş Stad Açılışı
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi
Mersin Olimpiyatları
Mersin Olimpiyatları
Demokrasi Şehitleri
Demokrasi Şehitleri
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi

“Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.”

Set Bariyer

“Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı” İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Set Bariyer