Zabıta ve Polis Bariyerleri

Polis Bariyerleri

Zabıta ve Polis Bariyeri Sistemleri

Zabıta ve polis bariyerleri kalabalık alanlarda ve etkinliklerde sıklıkla tercih edilen ve hayat kurtaran bir güvenlik bariyeri türüdür. Bu bariyer türü genellikle kalabalık noktalarda insanların güvenliğini ve kalabalığı doğru bir şekilde yönlendirmek için tercih edilmektedir. Böylelikle zabıta ve polis bariyerleri sayesinde olası kargaşanın ve tehlikelerin önüne geçilmiş olunur.

Dayanıklılığı ve kullanışlı oluşuyla ön plana çıkan polis ve zabıta bariyerleri, güçlü ve modüler yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma elverişlidir. Sizde zabıta ve polis bariyerlerinin güçlü yapısı ve olası tehlikeleri önleyici yapısından yararlanmak istiyorsanız, Set Bariyer’in kalıcı ve akılcı çözümlerinden olan polis ve zabıta bariyerlerini tercih ederek, güvenliğinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. 

Demokrasi Şehitleri
Set Bariyer ST-5000

Zabıta ve Polis Bariyeri Kullanım Alanları

Polis ve zabıta bariyerlerinin pek çok kullanım alanı mevcuttur. Bu kullanım alanlarının başında genellikle kalabalık toplulukların yönetilmesi, yönlendirilmesi ve can ve mal güvenliğinin sağlanması gereken yerler gelmektedir. İşte bahsi geçen alanlar şunlardır;

 • Stadyumlar
 • Askeri alanlar
 • Etkinlik alanları
 • Miting yapılan meydanlar
 • Avm giriş çıkışları
 • Otopark noktaları
 • Kamusal alanlar

Zabıta ve Polis Bariyerinin Sunduğu Avantajlar

Polis ve zabıta bariyerlerinin sunmuş olduğu pek çok avantaj mevcuttur. Bu avantajların başında kalabalıkların yönlendirilmesi ve güvenliğin sağlanması gibi avantajlar gelse de daha birçok avantaj vardır. Bunlar;

 • Dayanıklı yapısı nedeniyle, farklı boyutlara ve uzunluklara dönüştürülebilir.
 • Zabıta ve polis bariyerlerinin kullanım alanı, diğer bariyerlerin kullanım alanına göre daha geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 • Galvaniz çelik veya diğer dayanıklı maddelerden üretilen polis ve zabıta bariyerleri, uzun ömürlü bir kullanıma sahip olup, çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
Set Bariyer Slider

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Set Bariyer ST-5000
Polis Bariyeri ST-5000
Set Bariyer ST-2000
Polis Bariyeri ST-2000
Set Bariyer ST-3000
Polis Bariyeri ST-3000
Set Bariyer ST-4000
Polis Bariyeri ST-4000

Zabıta ve Polis Bariyeri Kiralama Hizmeti

Denge Elektronik’in bir markası olan Set Bariyer tarafından üretimi sağlanan polis ve zabıta bariyer sistemleri, oldukça geniş, güçlü bir tedarik ve üretim ağına sahiptir. Zabıta ve polis bariyeri kiralama alanında yerini her gün daha da güçlendiren Set Bariyer, tüm teknolojik alt yapısı, bilgi ve birikimiyle, organizasyonlar da tercih edilen bir firma olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Böylelikle zabıta ve polis bariyerleri alanında sağladığı hizmet kalitesini, her geçen gün daha da artırmaktadır. Zamanın ruhundan güç ve ilham alınarak tasarlanan polis ve zabıta bariyer kiralama hizmetini, özellikle kısa süreli etkinliklerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Zabıta ve Polis Bariyeri Bakım ve Onarım Hizmeti

Set Bariyer polis ve zabıta bariyeri kiralama, zabıta ve polis bariyeri satış hizmetinin yanı sıra, zabıta ve polis barikatı bakım ve onarım hizmeti de sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu hizmet çerçevesinde profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

 • Polis ve Zabıta Barikatı Bakım Öncesi Genel Kontrolleri
 • Zabıta ve Polis Bariyerlerin Periyodik Bakımları

Zabıta ve Polis Bariyeri Satış Hizmeti

Uzun süreli etkinlikler açısından oldukça avantajlı bir fırsat sunan polis ve zabıta bariyeri satış hizmeti, güvenliği sağlamak ve düzeni sağlamak adına iyi bir seçimdir. Sizde polis ve zabıta bariyerleri ile organizasyon ve etkinliklerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Zabıta ve Polis Bariyeri Fiyatları

Zabıta ve polis bariyerleri, değişken bir fiyat aralığına sahiptir. Bahsi geçen bu fiyat aralıkları polis ve zabıta bariyerinin uzunluğuna, kullanım alanına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Sizde polis ve zabıta bariyerleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Set Bariyer’in uzman teknik ekibi ile iletişime geçebilir ve polis ve zabıta bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Projelerimizden

Polis Bariyerleri

Set Bariyer G-20 Zirvesi
Set Bariyer G-20 Zirvesi
Beşiktaş Stad Açılışı
Beşiktaş Stad Açılışı
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi
Mersin Olimpiyatları
Mersin Olimpiyatları
Demokrasi Şehitleri
Demokrasi Şehitleri
Çanakkale Zaferi
Çanakkale Zaferi

“Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz : Dürüstlük, Şeffaflık, Yaratıcılık, Mükemmeliyet, Karşılıklı Saygı ve Sevgidir.”

Set Bariyer

“Kaliteli, Güvenli, Tecrübeli ve Çözüm Odaklı” İşinizi kolaylaştıracak çözümler sunmak için buradayız.
Yaratıcı fikirler, kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Set Bariyer